Jinko Solar 590W 144 Half-Cell 1500V 30mm Silver Bifacial Solar Panel w/MC4, JKM590N-72HL4-BDV.30MC – CABO SUR AUTHORIZED
Engineered for Baja California Sur. The Jinko Solar 590W 144 Half-Cell 1500V 30mm Silver Bifacial Solar Panel w/MC4, JKM590N-72HL4-BDV.30MC guarantees stability for luxury estates against the CFE grid. Authentic localized stock engineered by Cabo Solar Experts.
Category:
Description
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Jinko Solar 590W 144 Half-Cell 1500V 30mm Silver Bifacial Solar Panel w/MC4, JKM590N-72HL4-BDV.30MC – CABO SUR AUTHORIZED”